top of page
 • למי הסדנאות מתאימות?
  לכולם. לכל מי שרוצה ללמוד דברים חדשים, להכין אוכל טעים ובריא, לחסוך כסף ולהפסיק להתפשר על קניית אוכל בחוץ. אין צורך להיות טבעונים בהכרח, למעשה רוב המשתתפים שמגיעים הם לא טבעונים שרוצים לעשות עוד צעד לעבר הטבעונות ו/או הבריאות שלהם ושל משפחתם. כולם מוזמנים בברכה ובשמחה 🌼
 • האם מקבלים חוברת מתכונים?
  כמובן. המשתתפים בסדנה פרונטלית מקבלים חוברת כרוכה בעבודת יד, מותאמת לתנאי מטבח שלא נהרסת מלכלוך ומים ומחזיקה מעמד שנים. הרוכשים סדנה אונליין מקבלים את אותו קובץ המתכונים להורדה למחשב, אותו ניתן גם להדפיס.
 • לכמה זמן אפשר לצפות בסדנאות הדיגיטליות?
  לתמיד. בנוסף יש ליווי מתמשך בקבוצות וואטספ וטלגרם, שם אני שולחת תזכורות ותמיד אפשר לשאול אותי ואת שאר המשתתפים ולקבל מענה בקבוצה.
 • איך רוכשים סדנה דיגיטלית?
  בשביל לרכוש את הסדנה הדיגיטלית יש להיכנס לעמוד הזה- https://www.batels-place.com/online-course לגלול למטה וללחוץ "לרכישה". לאחר מכן צריך להירשם או להתחבר לאתר כדי שתוכל/י לצפות בסרטונים מהמשתמש האישי שלך. הכי פשוט זה להתחבר דרך הפייסבוק (אפשר גם דרך מייל). לאחר ההתחברות לאתר יש לך משתמש באתר וכעת אפשר לרכוש 🙂 מתחת לשלב 1 שהוא ההרשמה, יש את שלב 2 שזה התשלום - שם ממלאים את פרטי האשראי ולאחר ביצוע התשלום כל הפרטים ישלחו אלייך במייל. אם שלב התשלום לא מופיע, כדאי לנסות לרענן את העמוד בעזרת כפתור הרענון בדפדפן או בלחיצה על כפתור F5 במקלדת ולאחר מכן לבדוק אם ניתן להזין פרטי אשראי. אם עדיין לא מופיעה אפשרות תשלום, כנראה יש בעיה טכנית, תוכלו לכתוב לי ולהעביר לי תשלום בדרך אחרת. לאחר הרכישה הסרטונים נמצאים באתר עצמו בקטגוריה בתפריט שנקראת "צפייה בסדנאות לרשומים". ניתן לצפות מכל מכשיר נייד או מחשב, רק צריך לשים לב שאתם מחוברים עם המשתמש שאיתו רכשתם.
 • מה יש בקבוצת וואטספ למשתתפים?
  לבוגרי הסדנאות יש אפשרות להצטרף לקבוצות וואטספ וטלגרם סגורות, בהן אני שולחת תזכורות על מה שלמדתם בסדנא כדי לרענן את הזיכרון. יש קבוצה ייעודית לתזכורות שלי בלבד, ויש קבוצה פתוחה לכל המשתתפים בה אתם יכולים לשתף בהצלחות שלכם, לשאול שאלות, להשוויץ בגבינות המהממות שהכנתם ולקבל הרבה פירגון. יש גם קבוצה ייעודית למפגשים שלנו - מפגשים לקהילת בוגרי הסדנאות בלבד.
 • מה יש במפגשי קהילת בוגרי הסדנאות?
  אחת לכמה חודשים מתקיים מפגש שפתוח לכל בוגרי הסדנאות (בלבד). אחד הדברים שאני נהנית מהם הוא לאחד את כל האנשים הנפלאים שהכרתי במהלך הסדנאות למפגש של אנשים טובים, טבע, אוכל, שיחות טובות ונחת מהיחד. בכל מפגש כל משתתף מוזמן/ת להביא משהו לאכול מהמתכונים הנלמדים בסדנא וכך נהנים גם מבופה מפנק וגם מהרבה השראה ומוטיבציה. המפגש הוא הזדמנות להכיר אנשים חדשים ולהנות מזמן איכות לעצמכם בטבע 🌻 בעידן שבו כולנו בתוך הטלפונים כל היום / עסוקים בעבודה ולחץ קיומי, אין דבר טוב יותר לנפש מאשר חיבור אמיתי ופשוט. * המפגשים הם לבוגרי הסדנא בלבד, בלי חברים / משפחה, כדי שתוכלו באמת לצאת מהקונכיה, להכיר אנשים חדשים ולהכיר את האנשים שאתם מתכתבים איתם בוואטספ. * כמובן שהכל ללא תשלום וללא אינטרס מלבד לאחד אנשים טובים יחד ליום כיף 🌺
 • האם ניתן לשלם ולהירשם לסדנאות דרך ביט / פייבוקס / העברה בנקאית?
  כן. לסדנא פרונטלית יש להירשם לסדנא דרך האתר ולבחור ב"תשלום לא מקוון". לאחר מכן לבצע העברה למספר 054-310-2424 בביט / פייבוקס או לחשבון מספר 38237090 בנק לאומי סניף 601 (פפר) על שם בתאל קורי. לסדנא אונליין יש להתחבר כמשתמש באתר, ולהעביר לי תשלום באחד האפשרויות המצוינות למעלה. לאחר קבלת התשלום אפתח לכם גישה באופן ידני לצפייה בסרטונים. ** שימו לב שבבחירה באפשרות זו לא תקבלו גישה אוטומטית ברגע התשלום, אלא ברגע שיתאפשר לי לפתוח לכם את הגישה. חשוב לשלוח עדכון לאחר התשלום במייל batelsplace@gmail.com או בהודעת וואטספ למספר 054-310-2424
 • האם יש תעודת כשרות?
  אין תעודת כשרות, המקום בו אני מעבירה את הסדנאות הוא הבית שלי 🙂 עם זאת- כל הירקות, האגוזים, הקטניות והדגנים נרכשים בחנויות וספקים עם תעודות כשרות. המטבח טבעוני כך שאין בשר וחלב, אין אצלי בצק, הכל ללא גלוטן. וכל כלי האוכל הם פרווה.
 • יש לי רגישות / אלרגיה למזון, האם אני עדיין יכול/ה להגיע לסדנה אצלך?
  בדרך כלל אין בעיה. בבקשה כתבו לי מראש במייל בזמן ההרשמה את פרטי הרגישות כדי שאוכל לוודא שזה מתאים וכדי שאוכל להיערך בהתאם במקרה הצורך. הארוחוות לא מכילות גלוטן והאוכל עם חשיבה על קלילות בעיכול כדי שהבטן תישאר רגועה ונעימה.
 • האם המקום נגיש לכסאות גלגלים?
  לצערי לא. בגלל שקציר ממוקמת על הר, הירידה לבית כרוכה ב10 מדרגות. במקרה זה אני יכולה להציע את סדנת האונליין שלי.
 • האם ילדים יכולים להצטרף לסדנאות הפרונטליות?
  הסדנא היא סדנא מקצועית ודורשת הקשבה וריכוז, לכן לא מתאימה לפעוטות וילדים קטנים. ילדים בוגרים שמתעניינים בלמידה מוזמנים להגיע באישור הורה ובתשלום מלא.
bottom of page